Wyniki konkursu
edycja 2017

01.11.2017

'Wyjątkowy dzień z Just We'
Hala Orbita Wrocław 29.10.2017

Jesienna edycja Dolnośląskich Targów Ślubnych w Hali Orbita opiewała w sporo atrakcji! Pogoda co prawda nie zachęcała do wychodzenia z domu, ale mimo to mogliśmy liczyć na Waszą obecność. Nie uwierzycie, ale było Was ponad 2,5 tysiąca osób! Dla nas to niezwykła niespodzianka i musimy Wam za to niezmiernie podziękować. Mamy nadzieję, że jesteście bogatsi o inspiracje i pomysły na swój wymarzony ślub i odnaleźliście ludzi, którzy te marzenia pomogą Wam zrealizować.
Przechodzimy do najprzyjemniejszej części dzisiejszego artykułu. Pewnie pamiętacie, że w ostatnim poście wspominałyśmy, że podczas targów zorganizujemy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie nie tylko bukiet ślubny wraz z butonierką wykonane przy współpracy z Pracownią Florystyczną Agaty Czułowskiej, ale przede wszystkim darmowa koordynacja zrealizowane przez nasz zespół w dniu Waszego ślubu. Czy tak samo jak my nie możecie się doczekać wyników? Na szczęście pomimo ogromu pracy związanej z Targami nie zwolniłyśmy tempa i spośród kilkuset odpowiedzi konkursowych wyłoniliśmy te dwie, które dziś nagradzamy. Przypomnijmy pytanie konkursowe... Gdyby nie było żadnych ograniczeń, jaki byłby Wasz wymarzony ślub? Oj, rozwinęliście wodze fantazji. Czytaliśmy o ślubach na plażach, wyspach, lasach i górach. W nieznanych czarodziejskich krainach, dalekiej przestrzeni kosmicznej czy bezpowrotnie minionych wiekach. Takich z milionem gości i o tych zupełnie kameralnych, w gronie najbliższych, w małych wiejskich kościółkach. Niektóre odpowiedzi niezwykle nas wzruszyły, ale niestety, regulamin konkursu jest nieubłagany i mogłyśmy wybrać tylko dwie zwycięskie pary. W Waszych odpowiedziach urzekło nas to, że pomimo ograniczeń, jesteście w stanie spełniać swoje marzenia, czy to dzięki doborze wybranego miejsca, czy spójnych, nadających charakter i klimat - dodatkach. Zanim jednak ogłosimy zwycięzców, mamy niespodziankę, dla tych z Was, którym szczęście być może tym razem nie dopisało albo nie mogli uczestniczyć w jesiennej edycji Targów i być z nami w ten weekend. Będzie nas można spotkać również na Targach Ślubnych odbywających się 14 stycznia w Hali Stulecia we Wrocławiu! Wtedy także przygotujemy dla Was wyjątkowy konkurs, dlatego już teraz zapiszcie sobie w kalendarzu tą datę, aby Was na nich nie zabrakło.
Nie będziemy Was już dłużej przetrzymywać w niepewności. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż zwycięzcami konkursu Just We jesiennej edycji Dolnośląskich Targów Ślubnych zostają:

1 MIEJSCE - Paulina Fehr - voucher na koordynację ślubu i wesela w dniu uroczystości

2 MIEJSCE - Christine Eliuk - voucher na bukiet ślubny i butonierkę od Pracowni Florystycznej Agaty Czułowskiej

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do sprawdzenia swoich sił już 14 stycznia, w zimowej edycji Dolnośląskich Targów Ślubnych w Hali Stulecia.

Dziś dodatkowo podsuwamy Wam wyjątkowe miejsce na organizację Waszej uroczystości. Jedna z naszych zwycięskich par właśnie tutaj planuje swój ślub i wesele. Jak widać na załączonych zdjęciach – będzie pięknie!

Spichlerz Galowice to unikatowe miejsce położone zaledwie 9 km na południe od Wrocławia. Zatopiony w zieleni trzystu letni budynek stanowi siedzibę Muzeum Powozów, do którego wchodząc przenosimy się w epokę lśniących karet, ciężkich furgonów i lekkich kariolek unoszących eleganckie damy. Te wyjątkowe wnętrza są idealnym miejscem do organizacji wesel a odsunięty od drogi, ogrodzony i trawiasty teren jest wspaniałym miejscem na klimatyczne garden party. Serce włożone w każdy szczegół, domowa kuchnia, miła obsługa i otoczenie stuletnich lip sprawią, że czas tu spędzony będzie wyjątkowy.

Blog

19.10.2018

Wyniki konkursu
edycja jesień 2018

Czytaj

11.10.2018

Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

Czytaj

20.01.2018

Katalog papeterii ślubnej 2018

Czytaj