Wyniki konkursu
edycja 2018

17.01.2018

'Wyjątkowy dzień z Just We'
Hala Stulecia Wrocław 14.01.2018

Wszystkim zakochanym dziękujemy za udział w XVI edycji Dolnośląskich Targów Ślubnych w Hali Stulecia i udziale w naszym konkursie. Jesteśmy podekscytowane nowymi zbliżającymi się realizacjami dla Was. Dziękujemy za zaufanie! Nie możemy doczekać się zaplanowanych w kalendarzu indywidualnych spotkań z Wami. Minione targi były dla nas tym samym ważne, ponieważ był to debiut naszego nowego projektu, jakim jest unikatowa kolekcja, ręcznie wykonanej papeterii ślubnej. Zaprezentowaliśmy Wam zaproszenia oraz winietki na rok 2018. W naszym powstającym sklepie internetowym znajdziecie jeszcze dużo innym pomysłów na aranżacje Waszego wesela. Dla nas to niezwykła niespodzianka, iż nasze projekty cieszą się już teraz tak dużym zainteresowaniem. Nie spoczywamy na laurach - działamy z podwojoną siłą i motywacją dla Was! Mamy nadzieję, że jesteście bogatsi o inspiracje i pomysły na swój wymarzony ślub i odnaleźliście ludzi, którzy te marzenia pomogą Wam zrealizować.

Przechodzimy do konkretów. Gwarantowaną nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest darmowa koordynacja ślubu i wesela w dniu uroczystości przez profesjonalnego, certyfikowanego konsultanta ślubnego Just We. Pomimo ogromu pracy związanej z Targami nie zwolniłyśmy tempa i spośród kilkuset odpowiedzi konkursowych wyłoniliśmy tą jedną, którą dziś nagradzamy. Przypomnijmy pytanie konkursowe... Gdyby nie było żadnych ograniczeń, jaki byłby Wasz wymarzony ślub? Oj, rozwinęliście wodze fantazji. Czytaliśmy o ślubach na plażach, wyspach, lasach i górach. W nieznanych czarodziejskich krainach, dalekiej przestrzeni kosmicznej czy bezpowrotnie minionych wiekach. Takich z milionem gości i o tych zupełnie kameralnych, w gronie najbliższych, w małych wiejskich kościółkach. Niektóre odpowiedzi niezwykle nas wzruszyły, ale niestety, regulamin konkursu jest nieubłagany i mogłyśmy wybrać tylko tą jedną zwycięska parę. W Waszych odpowiedziach urzekło nas to, że pomimo ograniczeń, jesteście w stanie spełniać swoje marzenia, czy to dzięki doborze wybranego miejsca, czy spójnych, nadających charakter i klimat - dodatkach.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż zwycięzcą konkursu Just We zimowej edycji XVI Dolnośląskich Targów Ślubnych w Hali Stulecia zostaje: JOLANTA NOWAKOWSKA

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy a wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do współpracy.

Blog

19.10.2018

Wyniki konkursu
edycja jesień 2018

Czytaj

11.10.2018

Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

Czytaj

20.01.2018

Katalog papeterii ślubnej 2018

Czytaj