Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

02.01.2018

XVI Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia już 14 stycznia 2018!

Prestiżowe Targi Ślubne są organizowane już od kilkunastu lat we wrocławskiej Hali Stulecia – obiekcie, który pozwala na zaprezentowanie blisko 200 stoisk firm z branży ślubno - weselnej oraz przyjęcie kilku tysięcy par narzeczeńskich. Jest to jedyna tak duża impreza z tradycjami, która odbywa się w woj. dolnośląskim tylko raz w roku. Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno - weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną. Podczas tegorocznej edycji profesjonaliści zaprezentują najgorętsze trendy na sezon 2018 oraz poinformują gości o tym, co w trawie piszczy. Impreza będzie świetną okazją na zaczerpnięcie dużej dawki inspiracji oraz zarezerwowanie tych usług, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem. Każdym targom towarzyszą występy na głównej scenie, które są idealnym dopełnieniem imprezy. Jak co roku, zobaczymy pokazy mody ślubnej, różnego rodzaju show, pokazy tańca oraz pokazy barmańskie. Przez cały czas trwania imprezy, będzie można również zobaczyć i posłuchać występów na żywo – w specjalnie wydzielonych pomieszczeniach zaprezentuje się zespoły muzyczne. Nie zabraknie także prezentacji samochodów do ślubu oraz ekskluzywnych limuzyn a także wszelakich degustacji przygotowanych przez wystawców.

Dodatkowo organizatorzy, we współpracy z wystawcami, przygotowali dla narzeczonych specjalne konkursy. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, wśród których między innymi voucher na koordynację ślubu i wesele w dniu uroczystości ufundowany przez agencję ślubną Just We.
Regulamin wraz ze szczegółami dotyczącymi konkursu dostępny TUTAJ

Pełen program targów na stronie TUTAJ

Just We jako zespół wedding plannerów, zajmuje się profesjonalną organizacją i koordynacją ślubów oraz wesel. W swoim zespole posiadają projektantkę, która z największym profesjonalizmem, z duchem trendów zadba o piękną aranżację! Podjęcie współpracy z Just We to oszczędność czasu i pewność, że w dniu ślubu będziecie mogli z całą pewnością powiedzieć: chwilo trwaj! Podczas targów dodatkowo będzie można odebrać kupon rabatowy upoważniający do 15% zniżki na usługi Just We.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Dolnośląskich Targach Ślubnych.
14.01.2018 Hala Stulecia
w godz. 10.00 – 17.00
Cena biletu: 20 zł/osoba
www.targislubne.pl
www.fb.com/miedzyplanetarnetargislubne

Blog

19.10.2018

Wyniki konkursu
edycja jesień 2018

Czytaj

11.10.2018

Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

Czytaj

20.01.2018

Katalog papeterii ślubnej 2018

Czytaj