Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

11.10.2018

XVII Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia już 14 października 2018!

Dolnośląskie Targi Ślubne odbywające się we Wrocławiu w Hali Stulecia to jedyna tak duża impreza z tradycjami, która odbywa się od kilkunastu lat w woj. dolnośląskim. Blisko 200 wystawców w największym obiekcie wystawienniczym Wrocławia - Hali Stulecia. Nie przegap okazji na zorganizowanie naprawdę wyjątkowego ślubu i wesela z udziałem najlepszych firm ślubno -weselnych! Na Dolnośląskich Targach Ślubnych znajdziecie inspiracje i nowinki, które będą królowały w najbliższym sezonie ślubnym.
Pod jednym dachem zgromadzimy nowości i standardy ślubne na sezon 2019, a w tym: salony sukien ślubnych, modę męską, hotele i sale weselne, cukiernie, jubilerów, usługi foto-video i wszystko, czego Młoda Para potrzebuje do zorganizowania swojego Wielkiego Dnia!
Na miejscu będą czekały na narzeczonych stoiska firm oferujących usługi oraz produkty niezbędne do organizacji wymarzonego ślubu i wesela. Najpiękniejsze suknie ślubne, garnitury męskie, najmodniejsze obrączki i biżuterię, zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie oraz lokale weselne, fotografów i kamerzystów oraz wiele innych branż ślubno-weselnych. W programie XVII Dolnośląskich Targów Ślubnych znajdują się również liczne atrakcje dla odwiedzających.

Ale to nie wszystko… wystawcy przygotowali dla Was specjalne oferty i rabaty targowe, a podczas konkursów na głównej scenie będziecie mogli wygrać wspaniałe nagrody!

Wśród nagród do wygrania między innymi voucher na koordynację ślubu i wesele w dniu uroczystości ufundowany przez agencję ślubną Just We.
Regulamin wraz ze szczegółami dotyczącymi konkursu dostępny TUTAJ

Just We jako zespół wedding plannerów, zajmuje się profesjonalną organizacją i koordynacją ślubów oraz wesel. W swoim zespole posiadają projektantkę, która z największym profesjonalizmem, z duchem trendów zadba o piękną aranżację! Podjęcie współpracy z Just We to oszczędność czasu i pewność, że w dniu ślubu będziecie mogli z całą pewnością powiedzieć: chwilo trwaj!

Just We oprócz kompleksowej lub częściowej organizacji wydarzenia, posiada w swojej ofercie oryginalną, własnoręcznie wykonywaną papeterię ślubną, która również zostanie zaprezentowana podczas targów.

Na stoisku Just We będziecie mogli również odebrać specjalny kupon rabatowy upoważniający do 15% zniżki na usługi Just We.

Pełną listę wystawców znajdziecie TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Dolnośląskich Targach Ślubnych.
14.10.2018 Hala Stulecia
w godz. 10.00 – 17.00
Cena biletu: 20 zł/osoba
www.targislubne.pl
event na facebooku

Blog

19.10.2018

Wyniki konkursu
edycja jesień 2018

Czytaj

11.10.2018

Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

Czytaj

20.01.2018

Katalog papeterii ślubnej 2018

Czytaj