Targi Ślubne
Hala Orbita Wrocław

25.10.2017

29.10.2017 Hala Orbita

Podczas jesiennej edycji Dolnośląskich Targów Ślubnych we wrocławskiej Hali Orbita, znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji na wyjątkowy ślub i wesele.
Swoje stoiska przygotują przedstawiciele wielu branż ślubno-weselnych: agencje i zespoły muzyczne, lokale na wesele, restauracje, hotele, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, cukiernie, firmy transportowe, limuzyny ślubne, salony urody, mody ślubnej dla Pań i Panów, oferty zaproszeń ślubnych i dodatków. Nie zabraknie oczywiście firm jubilerskich z bogatą ofertą obrączek. Poznacie również ciekawe propozycje atrakcji weselnych, które urozmaicą Waszą uroczystość. Targi Ślubne w Hali Orbita to nie tylko stoiska. Posłuchacie na żywo zespołów muzycznych, a na scenie targowej odbędą się ciekawe pokazy i prelekcje dla narzeczonych.

Wystawcy przygotowali wiele nagród, które trafią do odwiedzających w licznych konkursach. Wśród nich między innymi voucher na koordynację ślubu i wesela w dniu uroczystości ufundowany przez agencję ślubną Just We oraz voucher na bukiet ślubny i butonierkę ufundowany przez Pracownię Florystyczną Agaty Czułowskiej. Regulamin wraz ze szczegółami dotyczącymi konkursu dostępny TUTAJ

Just We jako zespół wedding palnnerów, zajmuje się profesjonalną organizacja i koordynacją ślubów oraz wesel. W swoim zespole posiadają projektantkę, która z największym profesjonalizmem, z duchem trendów zadba o piękną aranżacje! Podjęcie współpracy z Just We to oszczędność czasu i pewność, że w dniu ślubu będziecie mogli z całą pewnością powiedzieć: chwilo trwaj!

Pracownia Florystyczna Agaty Czułowskiej jest miejscem pasji do kwiatów. Podstawą działalności Pracowni jest przygotowywanie kompozycji i aranżacji florystycznych inspirowanych najnowszymi trendami rynku. W oparciu o zasadę prostej formy i harmonii, wpisują się w klimat otoczenia, który ma uzupełniać kompozycje. Zawsze wsłuchują się w oczekiwania klientów i odpowiadają na ich potrzeby. Każda realizacja ślubna jest dla nich nową historią.

Zapraszamy serdecznie do udziału w jesiennej edycji Dolnośląskich Targów Ślubnych
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34
29 października 2017
w godz. 10.00 – 17.00
Cena biletu: 20 zł/osoba
www.targislubne.pl
www.fb.com/miedzyplanetarnetargislubne

Blog

19.10.2018

Wyniki konkursu
edycja jesień 2018

Czytaj

11.10.2018

Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

Czytaj

20.01.2018

Katalog papeterii ślubnej 2018

Czytaj