Jak działamy?

Nasze wszystkie działania oparte są na dwóch głównych filarach: empatii i praktyce.

1

Empatia

To Wy i Wasze marzenia o tym dniu są najważniejsze. Dlatego zanim przejdziemy do ich realizacji, dajemy sobie chwilę na poznanie Was. Uważnie wsłuchujemy się w unikatową historię, którą macie nam do opowiedzenia. Nie oceniamy, ale z pełnym oddaniem wspieramy i opiekujemy się czule. Tak jak to robią najlepsi przyjaciele.

2

Praktyka

Nic się samo nie wydarzy. Nawet najbardziej magiczna chwila wymaga czegoś więcej niż machnięcia czarodziejską różdżką. Wy wypowiadacie życzenie, my je spełniamy - krok po kroku, precyzyjnie, konsekwentnie, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Tak abyście Wy mogli skupić się tylko i wyłącznie na sobie.

Co robimy?

Spełniamy marzenia o wspaniałej uroczystości ślubnej i weselu. Przechodzimy razem z Wami przez jeden z najważniejszych projektów w Waszym życiu pod tytułem “ślub”. Dbamy o to, aby każdy jego aspekt został dopieszczony w najmniejszym calu, zgodnie z Waszą wizją. Planujemy, projektujemy, organizujemy, zarządzamy, współpracujemy z innymi, czuwamy - robimy wszystko, aby w tym wyjątkowym dniu zapewnić Wam maksymalny komfort i poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu.

Kto za tym stoi?

Ewelina Stasik-Makowska

założycielka Just We, miejsca dla Was, ale także dla samej siebie – jako przestrzeni, w której może realizować wymarzony scenariusz na swoje zawodowe życie, czyli połączenie pracy z pasją. Ukończyła studia na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, jednak zamiast pracy w kancelarii, wybrała pracę blisko ludzi i ich codzienności. Sprawuje piecze nad wszystkim projektami wychodzącymi spod ręki zespołu Just We Weddings. Jest typem zadaniowca, cechuje ją duża moc sprawcza, która pozwoliła jej przez wiele lat sprawdzić się w organizacji wielu różnych przedsięwzięć i wydarzeń, także ślubów i wesel. Właśnie w tym obszarze czuje jak naturalny jest to dla niej proces. Dlatego postanowiła postawić wszystko na jedną kartę – zdobyła tytuł certyfikowanej Konsultantki Ślubnej, założyła tę firmę i z przyjemnością oddaje się temu, na czym zna się najlepiej, czyli kreowaniu, organizowaniu i realizowaniu. A że dzięki temu może spełniać Wasze marzenia o pięknym ślubie… to najlepsza nagroda za jej pracę i paliwo do dalszego rozwoju. Stworzyła różnorodny zespół, który w stu procentach spełni Wasze oczekiwania.

Ewelina Bryś-Suchecka

specjalista ds. promocji i marketingu Just We oraz osoba odpowiedzialna za nawiązywanie kontaktów i ustalanie warunków współpracy z firmami z branży ślubnej. Certyfikowana Konsultantka Ślubna. Zajmuje się planowaniem, organizacją oraz realizacją Waszego idealnego ślubu i wesela. Wszystkiego czego się podejmuje, musi być wykonane na najwyższym poziomie z zachowaniem konkurencyjności. Perfekcjonistka. Nie skupia się na problemie a na jego szybkim rozwiązaniu. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego. Wiele lat związana z organizacją przedsięwzięć i wielu wydarzeń w sporcie. Doświadczenie to pozwala jej na realizację projektów, które wykraczają poza najwyższe oczekiwania pary młodej jak i każdego uczestnika będącego częścią Waszego najważniejszego dnia w życiu.

Amanda Dobrowolska

koordynator i organizator ślubów międzynarodowych oraz wsparcie w planowaniu podróży poślubnej państwa młodych. Spełniona zawodowo tworząc dla Was niepowtarzalną i perfekcyjnie dopracowaną w każdym najdrobniejszym szczególe podróż. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz magisterskie na wydziale Sportu, co pozwoliło jej poszerzyć horyzonty w obszarze organizacji, planowania i realizacji. Jej pasą są podróże, uwielbia poznawać nowe miejsca, kulturę i ludzi. Całe doświadczenie z tego zakresu wykorzystuje w Just We Weddings, tworząc dla Was niezapomniane chwile. Pełna energii, sympatyczna, komunikatywna perfekcyjnie w języku angielskim.

Justyna Suchecka

dusza artystyczna zespołu. W dziedzinach związanych ze sztuką i projektowaniem trudno o lepsze wsparcie. Ma głowę pełną kreatywnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań. Uwielbia podejmować nowe wyzwania a największą radość sprawia jej praca z klientem i pomoc w urzeczywistnieniu jego marzeń. Marzeń o idealnym ślubie i weselu. Zadania, których się podejmuje, rozwiązuje w sposób niebanalny i rzetelny, dbając o każdy szczegół i spójność projektu. Studia na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych ukończyła z wyróżnieniem. Brała udział w licznych wystawach, konkursach i warsztatach. Pasja z jaką podchodzi do swojej pracy jest jej największym atutem.