Drodzy zakochani!

Mocno wierzymy, że zasługujecie na to aby w dniu ślubu móc z całą pewnością powiedzieć: chwilo trwaj! Aby chwila ta była wyrazem Waszej wyjątkowej osobowości i spełnieniem nawet najbardziej obłędnych snów. Bo w tym dniu liczycie się tylko Wy. O resztę zadba Just We.

Poznaj nas!

Realizacje

Dlaczego JUST We?

1

Empatia

Tak jak nie ma na świecie dwóch jednakowych par, tak samo nie ma dwóch jednakowych ślubów. Rozumiemy to i dlatego uważnie wsłuchujemy się w Waszą historię i wizję, a następnie przeobrażamy je w ten wymarzony dzień.

2

Pasja

Nasza praca to pasja: do ludzi, do organizacji, do niecodziennych projektów. Pełne zaangażowanie, kompleksowość i szczery uśmiech - to coś, co z pewnością zapamiętacie ze współpracy z nami.

3

Praktyka

Dla Was ślub i wesele to wyjątkowe, emocjonalne chwile. Dla nas - projekt, za którego sukces osobiście odpowiadamy, który skrupulatnie planujemy i jeszcze bardziej konsekwentnie wcielamy w życie.

4

Oszczędność

Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu w organizacji eventów oszczędzisz zarówno swój cenny czas, niepotrzebny stres, jak i pieniądze (dzięki licznym rabatom na usługi firm z branży ślubnej).

Aktualności

19.10.2018

Wyniki konkursu
edycja jesień 2018

Czytaj

11.10.2018

Targi Ślubne
Hala Stulecia Wrocław

Czytaj

20.01.2018

Katalog papeterii ślubnej 2018

Czytaj