How do we work?

All our actions are based on two main themes: empathy and practice.

1

Empathy

because it is you and your dreams that are most important on that special day. Therefore, before we make them come true, we need to spend more time getting to know you. We listen attentively to your unique vision of your special day and then, with complete devotion and commitment, we help you to turn it into reality. Just as best friends would do!

2

Practice

because nothing happens by itself. Even the most magical moment needs more than just a wave of a wand. You make a wish, and we make it come true – step by step, consistently and with great attention to detail. This way, you can keep your focus only on each other.

What do we do?

We make dreams about a magnificent wedding ceremony and reception come true. We accompany you on the most significant project of your lives – your wedding. We make sure that every single detail is attended to, strictly according to your vision. We plan, design, organize, manage, co-operate with others, and we are on full alert – we do all of this to make sure that, on this special day, you will feel comfortable and confident because everything is in its right place.

Who is behind this?

Ewelina Stasik-Makowska

założycielka Just We, miejsca dla Was, ale także dla samej siebie – jako przestrzeni, w której może realizować wymarzony scenariusz na swoje zawodowe życie, czyli połączenie pracy z pasją. Ukończyła studia na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, jednak zamiast pracy w kancelarii, wybrała pracę blisko ludzi i ich codzienności. Sprawuje piecze nad wszystkim projektami wychodzącymi spod ręki zespołu Just We Weddings. Jest typem zadaniowca, cechuje ją duża moc sprawcza, która pozwoliła jej przez wiele lat sprawdzić się w organizacji wielu różnych przedsięwzięć i wydarzeń, także ślubów i wesel. Właśnie w tym obszarze czuje jak naturalny jest to dla niej proces. Dlatego postanowiła postawić wszystko na jedną kartę – zdobyła tytuł certyfikowanej Konsultantki Ślubnej, założyła tę firmę i z przyjemnością oddaje się temu, na czym zna się najlepiej, czyli kreowaniu, organizowaniu i realizowaniu. A że dzięki temu może spełniać Wasze marzenia o pięknym ślubie… to najlepsza nagroda za jej pracę i paliwo do dalszego rozwoju. Stworzyła różnorodny zespół, który w stu procentach spełni Wasze oczekiwania.

Ewelina Bryś-Suchecka

specjalista ds. promocji i marketingu Just We oraz osoba odpowiedzialna za nawiązywanie kontaktów i ustalanie warunków współpracy z firmami z branży ślubnej. Certyfikowana Konsultantka Ślubna. Zajmuje się planowaniem, organizacją oraz realizacją Waszego idealnego ślubu i wesela. Wszystkiego czego się podejmuje, musi być wykonane na najwyższym poziomie z zachowaniem konkurencyjności. Perfekcjonistka. Nie skupia się na problemie a na jego szybkim rozwiązaniu. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego. Wiele lat związana z organizacją przedsięwzięć i wielu wydarzeń w sporcie. Doświadczenie to pozwala jej na realizację projektów, które wykraczają poza najwyższe oczekiwania pary młodej jak i każdego uczestnika będącego częścią Waszego najważniejszego dnia w życiu.

Amanda Dobrowolska

koordynator i organizator ślubów międzynarodowych oraz wsparcie w planowaniu podróży poślubnej państwa młodych. Spełniona zawodowo tworząc dla Was niepowtarzalną i perfekcyjnie dopracowaną w każdym najdrobniejszym szczególe podróż. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz magisterskie na wydziale Sportu, co pozwoliło jej poszerzyć horyzonty w obszarze organizacji, planowania i realizacji. Jej pasą są podróże, uwielbia poznawać nowe miejsca, kulturę i ludzi. Całe doświadczenie z tego zakresu wykorzystuje w Just We Weddings, tworząc dla Was niezapomniane chwile. Pełna energii, sympatyczna, komunikatywna perfekcyjnie w języku angielskim.

Justyna Suchecka

dusza artystyczna zespołu. W dziedzinach związanych ze sztuką i projektowaniem trudno o lepsze wsparcie. Ma głowę pełną kreatywnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań. Uwielbia podejmować nowe wyzwania a największą radość sprawia jej praca z klientem i pomoc w urzeczywistnieniu jego marzeń. Marzeń o idealnym ślubie i weselu. Zadania, których się podejmuje, rozwiązuje w sposób niebanalny i rzetelny, dbając o każdy szczegół i spójność projektu. Studia na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych ukończyła z wyróżnieniem. Brała udział w licznych wystawach, konkursach i warsztatach. Pasja z jaką podchodzi do swojej pracy jest jej największym atutem.