Dlaczego istniejemy?

Just We Events zostało zbudowane na podstawie założenia, że klienci zasługują na lepsze.
Lepsze pomysły twórcze, lepszą realizację i lepszą obsługę. Jesteśmy niezależną agencją, dzięki czemu możemy poświęcić cały czas i uwagę na rzecz opracowania i realizacji niezrównanych imprez dla naszych klientów. Jesteśmy twórczy, dokładni i niezawodni. Czerpiemy wiele radości i nowych inspiracji w trakcie tworzenia naszych projektów. Mamy doświadczenie i kochamy to co robimy.
Absolutnie.

Jak działamy?

Nasze wszystkie działania oparte są na dwóch głównych filarach: perfekcji i praktyce.

1

Perfekcja

ponieważ każdy element jest zaplanowany
i zabezpieczony dla Was od strony prawnej. Przewidujemy, jesteśmy czujni i przygotowani na niespodziewane sytuacje. Jesteśmy na miejscu i o wszystko dbamy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdym momencie – zarówno podczas realizacji wydarzenia jak i na każdym etapie jego przygotowywania. Nasze projekty realizujemy w sposób doskonały!

2

Praktyka

ponieważ bogaci w doświadczenie, wybieramy najlepsze opcje w każdym elemencie scenariusza Waszego wydarzenia. Wy przedstawiacie nam swoją wizję, my Wam doradzamy. Stworzoną wizję i ustalone elementy Waszego eventu - realizujemy - krok po kroku, precyzyjnie, konsekwentnie, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Negocjujemy, przygotowujemy, przedstawiamy i wdrażamy. To wszystko sprawia, że wszystko działa według ustalonego planu.

Co robimy?

Jesteśmy agencją butikową, która robi duże rzeczy! Zarządzamy dużymi i małymi firmowymi spotkaniami
i wydarzeniami w różnych lokalizacjach. Przemieszczamy sią na niebie i ziemi, aby stworzyć niesamowite momenty dla naszych klientów. Planujemy, projektujemy, organizujemy, zarządzamy, współpracujemy z innymi, czuwamy - robimy wszystko, aby zapewnić Wam maksymalny komfort i poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Dbamy o to, aby każdy aspekt Waszego wydarzenia został dopieszczony w najmniejszym calu. Wszystko tworzymy i realizujemy zgodnie z Waszą wizją. Nasze pomysły przekształcamy w perfekcyjne, spektakularne pokazy, które oddychają życiem marki naszych klientów.

Kto za tym stoi?

Ewelina Stasik-Makowska

założycielka Just We, miejsca dla Was, ale także dla samej siebie – jako przestrzeni, w której może realizować wymarzony scenariusz na swoje zawodowe życie, czyli połączenie pracy z pasją. Ukończyła studia na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, jednak zamiast pracy w kancelarii, wybrała pracę blisko ludzi i ich codzienności. Sprawuje piecze nad wszystkim projektami wychodzącymi spod ręki zespołu Just We Events. Jest typem zadaniowca, cechuje ją duża moc sprawcza, która pozwoliła jej przez wiele lat sprawdzić się w organizacji wielu różnych przedsięwzięć sportowych i kulturalnych. Dlatego postanowiła postawić wszystko na jedną kartę – założyć tę firmę i z przyjemnością oddawać się temu, na czym zna się najlepiej, czyli kreowaniu, organizowaniu i realizowaniu. A że dzięki temu może tworzyć wydarzenia zgodnie z Waszą wizją i wykraczające ponad wszelkie oczekiwania… to najlepsza nagroda za jej pracę i paliwo do dalszego rozwoju. Stworzyła różnorodny zespół, który w stu procentach spełni Wasze oczekiwania.

Ewelina Bryś-Suchecka

specjalista ds. promocji i marketingu Just We oraz osoba odpowiedzialna za nawiązywanie kontaktów i ustalanie warunków współpracy z firmami z branży. Event manager. Zajmuje się planowaniem, organizacją oraz realizacją imprez i wyjazdów firmowych. Wszystkiego czego się podejmuje, musi być wykonane na najwyższym poziomie z zachowaniem konkurencyjności. Perfekcjonistka. Nie skupia się na problemie a na jego szybkim rozwiązaniu. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego. Wiele lat związana z organizacją przedsięwzięć i wielu wydarzeń w sporcie. Doświadczenie to pozwala jej na realizację projektów, które wykraczają poza najwyższe oczekiwania klienta jak i każdego uczestnika.

Amanda Dobrowolska

koordynator i współorganizator eventów międzynarodowych i integracyjnych wyjazdów zagranicznych. Spełniona zawodowo tworząc dla Was niepowtarzalną i perfekcyjnie dopracowaną w każdym najdrobniejszym szczególe ofertę poza granicami Polski. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz magisterskie na wydziale Sportu, co pozwoliło jej poszerzyć horyzonty w obszarze organizacji, planowania i realizacji. Jej pasą są podróże, uwielbia poznawać nowe miejsca, kulturę i ludzi. Całe doświadczenie z tego zakresu wykorzystuje w Just We Events, tworząc dla Was niezapomniane chwile w trakcie eventu czy wyjazdu firmowego. Pełna energii, sympatyczna, komunikatywna perfekcyjnie w języku angielskim..

Justyna Suchecka

dusza artystyczna zespołu. W dziedzinach związanych ze sztuką i projektowaniem trudno o lepsze wsparcie. Ma głowę pełną kreatywnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań. Uwielbia podejmować nowe wyzwania a największą radość sprawia jej praca z klientem i pomoc w urzeczywistnieniu jego marzeń. Zadania, których się podejmuje, rozwiązuje w sposób niebanalny i rzetelny, dbając o każdy szczegół i spójność projektu. Studia na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych ukończyła z wyróżnieniem. Brała udział w licznych wystawach, konkursach i warsztatach. Pasja z jaką podchodzi do swojej pracy jest jej największym atutem.